...
Przejdź do treści

CFF partnerem akcji „Jesteśmy razem. Pomagamy”.

Jesteśmy razem. Pomagamy”- to akcja, która skupia polskich przedsiębiorców oraz inne pomioty takie jak fundacje czy organizacje samorządowe chcące nieść pomoc w obliczu pandemii SARS-cov-2.

Do akcji przyłączyła się także Fundacja Rodziny Czepczyńskich CFF, która jest autorem programu edukacji ekonomicznej dla dzieci pn. ABC Ekonomii. Wsparcie oferowane przez Fundację w obliczu pandemii jest następujące:

wsparcie finansowe- 10 procent ze sprzedaży książek ABC Ekonomii- Pierwsze Kroki w świecie finansów zostanie przekazanych na rzecz Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu, który pełni funkcję szpitala zakaźnego i leczy pacjentów zakażonych koronawirusem. Książkę można nabyć w sklepie internetowym https://cff.shoplo.com/ (z powodów pandemii przesyłka może niestety potrwać dłużej niż zwykle).

wsparcie merytoryczne dla rodziców przedszkolaków- przez najbliższe dni fundacja będzie publikowała na sowim profilu na facebooku porady dla rodziców w zakresie kształcenia dzieci w domu w tym trudnym okresie oraz materiały online w ramach programu edukacji finansowej ABC Ekonomii.

Akcję można śledzić na profilu Fundacji CFF na facebooku: https://m.facebook.com/cff.edu/

Zachęcam także do odwidzenia strony projektu ABC Ekonomii: https://abc-ekonomii.edu.pl/ a także profilu akcji „jesteśmy razem. Pomagamy” https://www.facebook.com/jestesmyrazempomagamy/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.